Proef de carnaval in de Gaviolizaal
Voor de 2e jaar op rij wordt door de Rimboband te midden van de draaiorgels in een feestelijke versierde zaal een carnavalesk concert verzorgd. Aan deze gezellige middag met muziek en zag wordt verder medewerking verleend door de Amusementsgroep “ZEMAC” en de groep “Moi Gewist”
Naast de door de Rimboband gespeelde stukken en de zang van ZEMAC en Moi Gewist zullen ook onze draaiorgels voor na en in de pauze carnavalsmuziek ten gehore brengen.
De Rimboband is een muziekgezelschap voor mensen met een verstandelijke beperking. De leden, wonen in de regio Helmond; de gemeenten: Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Geldrop-Mierlo, Laarbeek en Someren. De band bestaat uit zo’n zestig leden, variërend in de leeftijd van 18 tot ruim 60 jaar.
Kom op tijd want vol is vol.
Recente reacties