Stichting Draaiorgels Helmond presenteert een bijzonder concert in een bijzondere omgeving.
Op zondag 13 maart van 13.30 tot 16.30 zullen maar 3 koren een concert verzorgen in de Gaviolizaal te Helmond. Totaal zullen ongeveer 160 koorleden het podium betreden. Als koor apart maar ook allen tezamen. Het bijzondere aan dit concert is dat deze 3 koren dezelfde pianiste hebben.
Het belooft een bijzonder spektakel te worden waarbij u er op tijd bij moet zijn om een plaatsje te bemachtigen. Want vol is vol.
Welke koren krijgt u te horen:
Het Stedelijk Helmonds Seniorenkoor onder leiding van Frans Sijmens
Het Vrouwenkoor Confetti onder leiding van Marjan Vree-Quist
En Het Seniorenkoor St Joachim onder leiding van Wim Smits
Alle koren worden begeleid op de piano door Jolanda Demirel
De toegang tot het concert is gratis uiteraard stellen we na afloop een donatie in onze orgelpijp erg op prijs.
De Gaviolizaal is gelegen aan de Torenstraat 36a 5701 SH Helmond. (tegenover AH XL)
Vrijwilligers
Gelet op de concerten en de toenemende vraag naar groepsbezoeken, door de week, zijn vrijwilligers, voor de horeca maar ook orgeldraaiers van harte welkom. Meer informatie op www.draaiorgelshelmond.nl of info@draaiorgelshelmond.nl of telefonisch 06 39682404.
Recente reacties