Na een geweldig concert van de Rimboband, en een weekend dat we wegens carnaval gesloten waren Zing wai ‘r ôk wir. Op 18 februari een gezellig meezing en luister concert door liederentafel ’t Akkoordje te midden van de draaiorgels.
Al jaren repeteren ze in Parkzicht waar ook 4 keer per jaar een meezingavond wordt georganiseerd. Nu zijn ze weer te horen tussen de draaiorgels in de Gaviolizaal. In 2015 en 2016 hebben ze al een geweldig concert verzorgd, nu dus voor de 3e maal. De Helmondse Liedertafel ’t Akkoordje bestaat sinds oktober 1994 en verzorgt per jaar vele optredens voor verenigingen, zorgtehuizen, bejaarden-centra , jaarmarkten etc. Het gezelschap bestaat uit ongeveer 60 zeer enthousiaste vrijwilligers waaronder zangers, zangeressen, muzikanten en een technische dienst. Hun optredens vinden plaats in de gehele regio zuidoost Brabant maar ook (ver) daarbuiten. De zang en samenzang wordt afgewisseld met bekende melodieën op de draaiorgels. Dirigent is Frans Sijmons.
Vooraf, in de pauze en na afloop kunt u genieten van onze Helmondse draaiorgels. De toegang is gratis. Wel zien wij na afloop van het concert een vrijwillige bijdrage in onze donatiepijp. De toegang is gratis. Wel zien wij na afloop van het concert een vrijwillige bijdrage in onze donatiepijp.